Gadżety

Etui na dowód rejestracyjny

 

 

Koszt: 5 zł + wysyłka listem poleconym (4,20 PLN)

Szczegóły odnośnie zamówień - na naszym forum

 

 

 

 

Cena ramek, to 6 zł sztuka + 9,5 zł wysyłka (w przypadku zakupu max 2 ramek). Podobnie jak w przypadku pozostałych gadżetów, cały zysk uzyskany z ich sprzedaży przeznaczamy na utrzymanie i rozwój Rezerwy. Chętnych do nabycia podkładek zapraszamy do tematu na forum.

 

 

Zapraszamy do nabycia kolejnego Rezerwowego gadżetu którym jest kubek! Nadruk na kubku ma wymiary około 6,5cm x 7cm. Pojemność - 330ml. Jest przystosowany do mycia w zmywarce.

Cena kubka to 15 zł. Podobnie jak w przypadku pozostałych gadżetów, cały zysk uzyskany ze sprzedaży kubków przeznaczamy na utrzymanie i rozwój Rezerwy.

Chętnych do nabycia kubków zapraszamy do tematu na forum.

Smycze do kluczy w barwach Rezerwy, zadrukowane dwustronnie.

(kliknij na zdjęcie, aby je powiększyć)

 

 

 

 

Koszt smyczki to 7 zł (wszelkie zyski z ich sprzedaży przeznaczamy na pokrycie kosztów funkcjonowania strony i forum, oraz na produkcję kolejnych gadżetów).

Smycze można zamówić w temacie na forum

 

 

Białe kubki z nadrukiem w rozmiarach ok 6,5 x 7 cm. Pojemność kubka - 330 ml. Kubki są przystosowane do mycia w zmywarce.

 

 

 

Cena kubka to 15 zł. Podobnie jak w przypadku pozostałych gadżetów, cały zysk uzyskany ze sprzedaży kubków przeznaczamy na utrzymanie i rozwój Rezerwy. Chętnych do nabycia kubków zapraszamy do tematu na forum.

Więcej artykułów…

Rezerwa126p.pl, 2009 - 2017
kontakt: kontakt@rezerwa126p.pl