Częstochowski Ruch Klasyków zaprasza na pierwszy fotorajd po Jurze Krakowsko ? Częstochowskiej. Startujemy w sobotę, 14.07.2012 spod dworca Częstochowa Stradom, przy ul. Pułaskiego 100/120.

11:00 ? rejestracja i wydawanie numerów startowych

11:45 ? odprawa
12:30 ? start pierwszej załogi
Podczas trasy liczącej ok. 100 km uczestnicy będą udzielali odpowiedzi na zagadki, szukali miejsc widocznych na otrzymanych zdjęciach, a przede wszystkim fotografowali swoje samochody w różnych ciekawych miejscach.
Pierwszy dzień zakończy wspólny piknik na polu namiotowym, będą atrakcje i konkursy z nagrodami oraz wspólne pieczenie kiełbasek.

Drugi dzień upłynie pod znakiem wspólnej wycieczki z fotostopami po drodze.
Wyruszamy o 10:00 i zatrzymujemy się po drodze w wielu fotogenicznych, klimatycznych miejscach. Impreza zakończy się w niedzielę, 15.07.2012 na placu Biegańskiego w Częstochowie, we wczesnych godzinach popołudniowych, gdzie zostaną rozdane indywidualne nagrody.

Fotorajd przeznaczony jest dla samochodów pełnoletnich. ;)
W rajdzie mogą uczestniczyć właściciele samochodów, które ukończyły 18 lat, na podstawie dowodu rejestracyjnego, a także wszystkie samochody, których konstrukcja powstała ponad 18 lat temu, a były produkowane dłużej (np. fiat 126p, czy łada niva).
Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie, organizatorzy dopuszczą młodsze pojazdy w kategorii ?open?, na indywidualne zgłoszenie.
Koszt udziału w imprezie to 40 złotych za pojazd przy załodze jedno- lub dwuosobowej. Każdy dodatkowy członek załogi płaci 15 złotych.
Cena obejmuje: parking na terenie ośrodka, nocleg na polu namiotowym z zapleczem sanitarnym oraz kiełbaski i pieczywo na ognisko.
W przypadku rezygnacji z udziału, wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
Nie ulega też zmniejszeniu w przypadku rezygnacji z noclegu pod namiotem (listę okolicznych ośrodków wypoczynkowych możemy udostępnić drogą mailową).
Pytania, zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Po wysłaniu zgłoszenia zostanie wysłany e-mail potwierdzający jego przyjęcie wraz z danymi do przelewu.
Załoga zostaje uznana za zapisaną z momentem zaksięgowania przelewu na koncie.Zgłoszenie należy wysłać do dnia 12.07.2012, a we własnym interesie zabrać ze sobą dowód wpłaty.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- Imiona i nazwiska wszystkich członków załogi (ze wskazaniem kierowcy)
- Markę, model i rok produkcji pojazdu
- Numer rejestracyjny pojazdu

Szczegóły oraz regulamin uczestnictwa dostępny na: facebook.com/CzestochowskiRuchKlasykow oraz www.automobilklubczestochowski.pl

TEMAT NA FORUM.

Rezerwa126p.pl, 2009 - 2017
kontakt: kontakt@rezerwa126p.pl